بهترین ویدئوهای انگیزشی و آموزشی را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم

در مسیر تحقق اهداف‌تان باید با انرژی و با انگیزه بمانید تا بتوانید راه‌تان را ادامه دهید. اگر در میانه راه خسته شدید دلیل نمی‌شود که مایوس شوید و دست از تلاش بردارید. مگر شما زمانی‌که گرسنه می‌شوید از زندگی دست می‌کشید؟!

مگر نه این است که وقتی گرسنه می‌شوید طعامی تدارک می‎بینید و گرسنگی‌تان را رفع می‌کنید؟

خستگی در راه تحقق اهداف‌تان هم همینطور است. زمانی‌که خسته هستید فقط باید کمی استراحت کنید و ذخیره انرژی‌تان را دوباره شارژ کنید و با قدرت ادامه دهید. کلیپ‌ها و مطالب انگیزشی و آموزشی هم همان چیزی هستند که شما را سرپا نگه می‌دارند تا به خواسته‌تان برسید.

تمام کلیپ‌های انگیزشی و آموزشی که در وب سایت و پیج اینستاگرام ذهن موفق ثروتمند منتشر شده است را می‌توانید از این قسمت مشاهده و دانلود کنید تا همیشه پر قدرت به مسیرتان ادامه دهید.

این قسمت همیشه در حال به روز رسانی است و ویدئوهای بیشتری در راه است، پس یادتان باشد که همیشه به این آرشیو سر بزنید و همچنین ویدئوها را با دوستان و عزیزان‌تان به اشتراک بگذارید.

کلیپ‌های انگیزشی

کارآفرینی یعنی…؟

کلیپ انگیزشی همه فکر می‌کنند که می‌توانند خودشان را کارآفرین بنامند اما کسی نمی‌داند که واقعاً کارآفرین بودن یعنی چه؟ یک کارآفرین چه کارهایی می‌کند که بقیه نمی‌کنند یا نمی‌خواهند بکنند…! یک کارآفرین چه مسیری را طی می‌کند تا به کارآفرینی برسد و در کار خودش موفق شود..؟ در این ویدئو زیبا ببینید که برای کارآفرین بودن باید چکار کنید.…
مشاهده و دانلود

پیام دیکتاتور بزرگ به بشریت

کلیپ انگیزشی چارلی چاپلین در پایان فیلم دیکتاتور بزرگ بیانیه‌ای را می‌خواند که در حقیقت بیانیه خودش در ارتباط با نگاه به دنیا و انسانیت است. چاپلین در حقیقت نماد وجدان بیدار انسانی قرن بیستم است که همچون چارلز دیکنز بزرگ، فقر، بدبختی، بی عدالتی و ظلم را به چشم دیده و از آن می‌نالد. چاپلین درد کشیده که دیگر…
مشاهده و دانلود
فهرست
error: Content is protected !!