به نظر ما تک افرادی که به این دنیا آمده‌اند بی همتا و ارزشمند هستند. هر انسانی که از کنارمان عبور می‌کند خصوصیاتی دارد که با دیگری متفاوت است. زندگی ما انسان‌ها بسیار بسیار ارزشمندتر از آن است که بخواهیم آن را بیهوده از دست بدهیم. از نظر ما زندگی هدیه‌ای بس ارزشمند و گران بهاست که خداوند برای ما به ارمغان آورده است. همه ما سهم بزرگی در تغییر و تحول دنیا و خلق زیبایی و عظمت به عهده داریم و این وظیفه یک نفر یا چند نفر نیست. ما انسان‌ها در کنار هم باید این وظیفه را انجام دهیم چرا که هر کسی با رسالتی خاص به این دنیا قدم گذاشته است. اینکه خود را از این مسیر به دور نگه داریم بزرگترین اشتباهی است که می‌توانیم انجام بدهیم. موفقیت و ثروت سهم تک تک انسان‌های روی زمین از جمله خود خود شماست. اما آیا رسیدن به این حق طبیعی کار آسانی است؟
جواب این سوال بسته به شرایط فرق می‌کند. با یک مثال می شود این موضوع را فهمید.
آیا بچه‌ای که به او راه رفتن یاد نداده‌اند و کسی نبوده که اول کار دست او را بگیرد و برای مدتی همراه با او راه برود و راه رفتن را به او یاد بدهد و او نتواند راه برود آیا درست است که خود را فلج بنامد؟!
او پاهای خود را همیشه داشته و دارد اما روش استفاده‌اش را یاد نگرفته و اگر یاد بگیرد می‌تواند راه برود.
رسیدن به موفقیت و ثروت هم چیزی شبیه به همین موضوع است. اگر شما روش‌های استفاده از استعدادهای درونی‌تان را یاد نگیرید دلیل بر این نمی‌شود که نتوانید به موفقیت و ثروت برسید. هر زمانی که تصمیم بگیرید یادگیری را آغاز کنید می‌توانید استعدادهای نهفته‌تان را شکوفا کنید.
اما آیا شما این آموزش‌های مهم را یاد گرفته‌اید؟ یا جایی هست که بتوانید این آموزش‌ها را یاد بگیرید؟
تجربه شخصی ما این است که بیشتر آموزش‌هایی که در حال حاضر داده می‌شود بسیار ناقص و حتی بعضی مواقع مخرب هستند و همین باعث می‌شود که افراد کمی استعدادهای حقیقی‌شان را شکوفا کنند. پس این یک نیاز مهم و اساسی بود تا مرجعی برای این آموزش‌ها به همراه آموزش‌های تکمیلی وجود داشته باشد و از آن جایی که مکانی با این ویژگی‌ها نیافتیم خودمان تصمیم به ایجاد آن کردیم.
اگر شما هم مثل من در راه رسیدن به موفقیت و ثروت باشید اولین کلامی که از بزرگان و مشاوران این راه می‌شنوید تغییر و تحول است. همه‌شان حرف از تغییر در رفتار، باور و ذهن می‌زنند. ما هم خود می‌دانیم که برای رسیدن به چیزی که تا به حال به آن نرسیده‌ایم باید کاری را بکنیم که تا بحال نکرده‌ایم و این یعنی تغییر در باورها و افکارمان. اما آیا کسی بوده که روش عملی این تغییرات را به شما بدهد؟
من علیرضا کریمی به همراه تیم قدرتمند ذهن موفق ثروتمند اینجا هستیم تا در قدم اول شما را از باورهای محدود کننده‌تان که در آن گرفتار شده‌اید رهایی بخشیم و بعد از آن قدم به قدم با آموزش‌هایی کاملاً عملی و تخصصی شما را در راه رسیدن به هدفتان یاری کنیم.

با آموزش‌های تیم ذهن موفق ثروتمند تمام رویاهایتان را به واقعیت بدل خواهید کرد.

آخرین مقالات
شبکه‌های اجتماعی
Instagram
Telegram

دوره اختصاصی

ذهن موفق ثروتمند

[asvc_button button_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.7rsm.ir%2F|title:%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA%20%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C||” button_style=”green” button_round_edges=”medium” button_size=”large” button_display=”newline” text_size=”large” hover_effect=”pulse” css_animation=”fadeIn” fontweight=”bold” button_top_margin=”true” button_override=”true”]
فهرست
error: Content is protected !!